Haber

Kadınlar Günü İçin Airfryer Ödüllü Atık Yağ Kampanyası Başlıyor

İnegöl Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü fırsata çevirerek atık yağların uygunsuz bir şekilde bertaraf edilerek çevre kirliliğine yol açmaması için kampanya düzenledi. “Daha sağlıklı bir yaşam ve daha temiz bir çevre için atık yağlarınızı saklayın” sloganıyla en fazla bitkisel atık yağ getiren kişiye Airfryer hediye edilecek.

İnegöl Belediyesi, atıkları kaynağında ayrıştırma ve geri dönüşüm konusunda yaptığı bilinçlendirme çalışmaları ile bu alanda değerli kazanımlar elde ediyor. Atık piller, elektronik atıklar ve tekstil atıklarıyla ilgili kampanyalarla vatandaşlarda farkındalık yaratmaya yönelik adımlar atılırken, bu kez atık yağ için kampanya düzenlendi.

EN ÇOK ATIK YAĞI KİM GETİRİRSE VERİLECEK

İnegöl Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Basın-Yayın Müdürlüğü iş birliğiyle “Daha Sağlıklı Bir Yaşam ve Daha Temiz Çevre için Atık Yağınızı Koruyun” sloganıyla yeni bir kampanya başlatılacağı duyuruldu. ve Kamu Yararı. 06-07 Mart tarihlerinde en fazla bitkisel atık yağ getiren 1 kişiye Airfryer hediye edilecektir.

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL KAMPANYA

Bu kampanya 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecektir. Atık yağlar Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından Merkez Belediye Binasında toplanacaktır. Ancak firmalar kampanyaya katılamayacak. Yalnızca bireysel üyeler ödüllendirilecektir.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

silvanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu