Haber

Bulunduğu yerin tadilatı nedeniyle dışarıda kalan kedi, 3 yavrusuyla birlikte dükkana sığındı.

Bulunduğu yerin tadilatı nedeniyle dışarıda kalan kedi, 3 yavrusuyla birlikte dükkana sığındı.

ANTALYA – Antalya’da sabah saatlerinde dükkan açmaya gelen işletme sahibi, kendisini bekleyen kedi ve yavruları görünce büyük şaşkınlık yaşadı.

Antalya’nın Serik ilçesinde kaldığı yerin tadilatı nedeniyle yavrularıyla birlikte dışarıda kalan kedi, akvaryum işi yapan esnafa sığındı. Sabah işyerini açmaya gelen İlknur Üstün, “Ağzıyla getirdiği yavrularını kucağında bekliyordu. İyi ki bana güvenip onları buraya getirmiş.

Serik ilçesine bağlı Orta Mahallesi’nde işletmesi bulunan Üstün, sabah dükkânını açmaya geldiğinde büyük bir sürprizle karşılaştı. İlknur Üstün, beslenmek için sokaklarda dolaşan ve 3 yavrusu olan sokak kedisini görünce çok mutlu olduğunu belirterek, “Sabah geldiğimde yavruları getirdi. Dayanamayıp aldık. içeride.Biliriz çünkü esnafın kedisi.Bütün geceyi burada geçirdi.Yavrularını emzirip tekrar gidiyor.Sokak kedisi genelde burada beslenir.Muhtemelen bizi tanıdığı ve güvendiği için sabah baktık ona. Yavrularını getirmiş kapıda bizi bekliyordu.Ağzıyla getirdiği yavrularını kapının önünde kucağında bekliyordu.İyi ki bana güvenip getirmiş. Sürpriz oldu. Yavrular büyüyene kadar misafirimiz. 2 dişi 1 erkek kedi var.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu