Haber

Aydınlı Voleybolcu Sahra Can Eczacıbaşı’na Transfer Oldu ve U19 Milli Takımına Seçildi

Aydın Gençlik Hizmetleri ve SporKulübünden Eczacıbaşı Voleybol Spor Kulübü’ne transfer olan Sahra Can, U19 Milli Takımı’na da seçilerek elde ettiği başarıyla Aydınlıları gururlandırdı.

Her geçen gün şampiyonalardaki başarısıyla adından söz ettiren Aydın, yetiştirdiği başarılı sporcularla da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bu kapsamda Sultanlar Ligi ekiplerinden Eczacıbaşı Spor Kulübü’ne transfer olan Aydınlı başarılı voleybolcu Sahra Can, yükselen grafiğiyle Aydınlıları gururlandırdı ve şimdi de U19 Milli Takımı’na seçildi. Milli Takım’a seçilen ve Avrupa Gençlik Olimpik Festivali’nde (EYOF) sahalara çıkmaya hazırlanan başarılı sporcu, Aydın’ın gururu oldu.

Konuyla ilgili Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü’nden Eczacıbaşı Voleybol Spor Kulübü’ne transfer olan sporcumuz U19 Milli grubuna seçilmiştir. Avrupa Gençlik Olimpiyat Festivali’nde (EYOF) sahaya çıkacak sporcumuz ve Milli grubumuz.” Başarılar dileriz.” – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu