Haber

A Milli Erkek Voleybol Takımı, Avrupa Şampiyonası’nda Slovenya ile karşılaşacak

2023 CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası’nda son 16’da Slovenya ile karşılaşacak A Milli Erkek Voleybol Takımı’nın orta oyuncusu Faik Samet Güneş, “Onlarla çok maç yaptığımız için artık onları tanıyoruz. Keyifli bir maç bizi bekliyor” dedi. Umarım turu geçen biz oluruz.”

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun resmi internet sitesinde yorum yapan 30 yaşındaki oyuncu, “Grubumuzu dördüncü sırada tamamladık ve Slovenya ile eşleştik. Son 16 maçımız için dün Varna’ya geldik. Avrupa’nın en değerli takımlarından gümüş madalyalı Slovenya ile üst düzey bir maç oynayacağımıza inanıyoruz. Harika bir müsabakaya sahne olacak. Toplantılarımız, antrenmanlarımız ve hazırlıklarımız devam ediyor. Rakip iyi, onu iyi tanıyan bir hocamız var. Artık onları tanıyoruz çünkü birçok maç oynadık. İzlemesi büyük keyif veren bir maç bizi bekliyor. Umarım galip gelen biz oluruz.” ifadelerini kullandı.

‘Net’in Efeleri’, 9 Eylül Cumartesi günü saat 17.30’da Bulgaristan’ın Varna kentindeki Kültür ve Spor Sarayı’nda son 16’da Slovenya ile karşılaşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu